SUPER WYNIKI uczniów „Kopernika” w finale ogólnopolskim Olimpiady Statystycznej

W IV edycji Olimpiady Statystycznej Krzysztof Nawrocki z klasy II b (opiekun prof. Piotr Kucia) uzyskał tytuł laureata II miejsca, natomiast Mateusz Winiarski i Dominik Bysiewicz z klasy III b (opiekun prof. Andrzej Bysiewicz) uzyskali tytuły finalistów. Na uwagę zasługuje fakt, że ze względu na obecną sytuację nastąpiła zmiana regulaminu olimpiady i Komitet Główny mógł przyznać tytuły laureata po rozegraniu pierwszej z dwóch części etapu centralnego, która odbyła się jeszcze w lutym. Cieszymy się,  bo do tej pory we wszystkich czterech edycjach uczniowie Kopernika zawsze brali udział w etapie centralnym- to wyjątkowa regularność!!!

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do obejrzenia Uroczystej Gali zakończenia Olimpiady Statystycznej online:  https://olimpiadastatystyczna.stat.gov.pl/Olimpiada/film/finalos2020.mp4

Krzysztof Nawrocki  II b                    Dominik Bysiewicz  III b                             Mateusz Winiarski  III b