OGŁOSZENIA STAŁE

1. Ważne ogłoszenie dla korzystających ze szkolnego stomatologa:
Od 11 kwietnia stomatolog będzie przyjmował w SP nr 14 ( ul. Wojska Polskiego) , w gabinecie na II piętrze w następujących godzinach:

wtorki  – 11.30 –  15.00
czwartki, piątki   –  8.00 –  12.30.

2)  Prosimy wszystkich Uczniów o opróżnienie szafek w szatni do 24 czerwca 2022 ( zakończenie roku szkolnego)
w związku z planowanym remontem.

Informujemy, że wszelkie pozostawione w szafkach rzeczy po wyznaczonym terminie, będą utylizowane.
      Proszę Wychowawców o dopilnowanie tej sprawy.  Dziękuję.

4) ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI — DO 15 CZERWCA 2022

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW

Drodzy Maturzyści I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie

Informujemy, ze rozdanie świadectw maturalnych odbędzie się  5 lipca 2022 ( wtorek) o godz. 9.00 w sali gimnastycznej naszego liceum.

Prosimy o  punktualne przybycie.

W przypadku niemożności osobistego odbioru dokumentu, mogą to uczynić najbliżsi członkowie rodziny absolwenta, po okazaniu podpisanego prze maturzystę pisemnego upoważnienia do odbioru świadectwa maturalnego, zawierającego imię i nazwisko oraz serię i numer dowodu osobistego osoby upoważnionej.

O godz. 9.45  na DSG odbędzie się spotkanie informacyjne  dla tych maturzystów, którzy są zainteresowani  stypendium, ufundowanym przez  Stowarzyszenie Absolwentów I LO im. M. Kopernika w Krośnie.  Spotkanie będzie prowadzić Pani Pedagog Edyta Karwat. Szczegółowe informacje dotyczące stypendium – również u Pani Pedagog.