Serdecznie zapraszamy na spotkania integracyjne dla uczniów klas pierwszych – 30, 31 sierpnia 2023 r.

Drogi Pierwszoklasisto!

Serdecznie zapraszamy Cię do naszej szkoły na spotkania integracyjne każdej klasy z wychowawcą, które odbędą się w dniach 30 sierpnia 2023 r.(środa)  i 31 sierpnia 2023( czwartek) w zależności od klasy .

Poniżej podajemy szczegółowy harmonogram:

Dzień:  30 sierpnia 2023  (środa)

Klasa I a  ( wych. M. Pudło),  godz. 8.00,   sala 207  ( II piętro)

Klasa I b ( wych. M. Podyma), godz. 9.00,  sala 201 ( II piętro)

Klasa I c  ( wych. M. Kubal),  godz. 10.00,  sala   206    (II piętro)

Dzień:  31 sierpnia 2023 ( czwartek)

Klasa I d  ( wych. U. Jucha),  godz. 8.00,   sala 207  ( II piętro)

Klasa I e ( wych. E. Czekańska),  godz. 9.00,  sala 201 ( II piętro)

Klasa I f ( wych. M. Tyburska-Doktór),  godz. 9.30,  sala 206 ( II piętro)

Klasa  I g ( wych. A. Pelczar),  godz. 10.00,  sala 210 ( II piętro) ( uwaga, zmiana godziny rozpoczęcia)

(Przydział uczniów do klas promedycznych I d, I e, I g  jest dostępny w budynku szkoły na parterze obok sali 006. Można też zadzwonić do szkoły i uzyskać informację).

Na spotkaniu dowiesz się wszystkiego co najważniejsze, aby dobrze i spokojnie rozpocząć nowy rok szkolny, a także poznasz swojego wychowawcę oraz innych kolegów i koleżanki z klasy. W programie spotkania proponujemy  zajęcia z wychowawcą a w ich trakcie – gry i zabawy integrujące zespół klasowy  oraz zwiedzanie szkoły.  Spotkanie potrwa około 3 godzin.

Prosimy, przynieś ze sobą drugie śniadanie  i coś do picia  oraz przybory do pisania +notesik. Przydałby się też telefon.  Uśmiech mile widziany.

Przyjdź koniecznie, nie może Ciebie zabraknąć.