Rusza VI Konkurs Humanistyczny dla Ósmoklasistów “Antyk od słowa do dzieła”

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie zaprasza chętnych  ósmoklasistów do wzięcia udziału w VI edycji Powiatowego Konkursu Humanistycznego  „Antyk – od słowa do dzieła”

Konkurs ma charakter interdyscyplinarny (antyczna literatura, sztuka, filozofia) i promuje szerokie zainteresowania humanistyczne wśród młodzieży.

Prosimy o zgłoszenie uczniów zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie do dnia 19. 03. 2021 r. na adres e – mailowy szkoły: lo1krosno@lo1krosno.info.pl

I etap konkursu (szkolny) odbędzie się 23. 03. 2021 r. w szkołach macierzystych.  Link do testu zostanie przekazany opiekunom uczniów konkursu przez Organizatora w dniu poprzedzającym konkurs.
II etap konkursu (finał) odbędzie się 16. 04. 2021 r. o godzinie 10.00 w I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie.

regulamin