Konkurs na mem o Mikołaju Koperniku -rozstrzygnięty!

Niniejszym ogłaszamy wyniki I konkursu z cyklu „Baw się z Kopernikiem” na mem związany z postacią Mikołaja Kopernika i jego odkrycia. O zwycięstwie decydowała liczba lajków pod  memem.  Zwycięzcami zostali:

I miejsce –  Błażej Kopczyk – 144 lajki


II miejsce – Rafał Śnigórski – 88 lajków

III miejsce – Kacper Bronka – 17 lajków

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy . Nagrody rzeczowe  ufundowała Firma STIMO Sp. z o. o.  w Krośnie  oraz  I LO.     Dziękujemy uczestnikom za wszystkie  przesłane prace konkursowe.  Jesteśmy pod wrażeniem  świetnych pomysłów i  jakości artystycznej  prac.

Poniżej zamieszczamy wszystkie nadesłane memy ( poza zwycięskimi). Autorami są: Błażej Kopczyk ( pierwszy z lewej) oraz Kacper Bronka ( 3 kolejne).

 

 

 

 

Jednocześnie chcieliśmy poinformować wszystkich ósmoklasistów i siódmoklasistów o  super inicjatywie Samorządu Szkolnego I LO, który ufundował  Nagrodę Specjalną dla uczestnika, który zbierze największą, łączną liczbę lajków we wszystkich konkursach  cyklu “Baw się z Kopernikiem”. Warunkiem jest udział w przynajmniej trzech spośród nich.  Sumujemy lajki za kilka prac nadesłanych na ten sam konkurs.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach z naszego cyklu.

Organizatorzy.