Projekt Pomoc Uczniowska

Koleżanki i Koledzy, Uczniowie „Kopernika”!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności szkolnej, Samorząd Uczniowski uruchomił program Pomocy Uczniowskiej. Skontaktowaliśmy się z uczniami, którzy chcieliby podarować swój czas drugiej osobie, by podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Jeżeli macie trudności ze zrozumieniem danego zagadnienia, tematu, działu czy rozwiązaniem problemu – nie bójcie się zgłosić o pomoc i wskazówki.

Na chwilę obecną projekt będzie funkcjonował następująco: jeśli chcemy poprosić o pomoc – kontaktujemy się z daną osobą w wiadomości prywatnej i umawiamy na spotkanie online na dany dzień i godzinę.

Aktualna lista osób, do których można zwracać się o pomoc, umieszczona jest na szkolnej grupie „Kopernikarze” na Facebooku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Wiktorem Ostrowskim lub koordynatorem tego projektu Adamem Gonetem (kl. III f).

Oczywiście jesteśmy otwarci na każdą osobę, która zechce się dołączyć do projektu – poświęcić swój czas swoim kolegom i koleżankom. Również nie zamykamy się na wszelkiego rodzaju sugestie i pomysły, które mogą usprawnić działanie tego przedsięwzięcia.