Próbne egzaminy maturalne

Drodzy Trzecioklasiści

Zgodnie z zapowiedzią, od 21 stycznia  do 29 stycznia  2021 r.  oraz 1 lutego 2020 odbędą się w naszej szkole próbne  egzaminy maturalne ze wszystkich przedmiotów, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Niestety, mimo wcześniejszych prognoz związanych z ewentualnym powrotem uczniów klas trzecich do szkoły po 17 stycznia,  rzeczywista data powrotu do stacjonarnej nauki  zostaje przesunięta w nieokreśloną bliżej przyszłość.

Dlatego zapadła decyzja, że matury próbne odbędą się w formie zdalnej.  Szczegółowy harmonogram oraz  instrukcje dla uczniów co do pozyskania i odsyłania arkuszy maturalnych z poszczególnych przedmiotów podajemy na stronie szkoły w Zastępstwach (instrukcje z „brakujących” przedmiotów będą pojawiać się sukcesywnie w w/w miejscu).

Prosimy maturzystów o wcześniejsze zapoznanie się z wytycznymi i wyjaśnienie z uczącymi ewentualnych niejasności.