Wyniki matury 2019 w I LO

Za nami kolejny już egzamin maturalny. W maju 2019 r. przystąpiło do niego 226  trzecioklasistów I LO im. M. Kopernika w Krośnie.
Maturzyści  z „Kopernika” , podobnie jak ich poprzednicy, poradzili sobie z nim doskonale, o czym świadczą średnie wyniki z egzaminu z poszczególnych przedmiotów.

Warto podkreślić, że nasza szkoła od lat  osiąga jedne z najwyższych wyników matur w porównaniu z liceami nie tylko Krosna ale i  województwa podkarpackiego. Również i w tym roku  plasuje się bardzo wysoko.

Cieszy nas fakt, że wysokie wyniki procentowe nasi uczniowie osiągają w szczególności z przedmiotów zdawanych na poziomie rozszerzonym, gdyż te właśnie wyniki  gwarantują przyjęcie na prestiżowe kierunki studiów.

Gratulujemy naszym maturzystom i zapraszamy do analizy wyników matur 2019, które zamieszczamy w zakładce EGZAMINY.