Jakub Piwowarski ponownie w finale Ogólnopolskim Olimpiady Teologii Katolickiej

Drugi, diecezjalny etap 31. Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej „Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka” w roku szkolnym 2020/2021 został przeprowadzony 2 marca 2021 r. w całej Polsce.

Komisja Diecezjalna, po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów, zakwalifikowała na etap ogólnopolski (w roku epidemii tylko dwóch olimpijczyków). Pierwsze miejsce zajął:

• Jakub Bartłomiej PIWOWARSKI– uczeń I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi  Mikołaja Kopernika w Krośnie, przygotowywany przez p. prof.  Elżbietę Gurgacz.

Ponadto, Komisja Diecezjalna imiennie wyróżniła ośmiu kolejnych olimpijczyków. Uczennice wyróżnione z naszej szkoły to:

• Zuzanna KANIA – uczennica klasy II b 3 (pod opieką p.prof.  Elżbiety Gurgacz);
  • Łucja POSTEK– uczennica klasy I d (pod opieką ks. Wojciecha Sabika);
  • Weronika NIEMIEC– uczennica II G 4(pod opieką ks. Wojciecha Sabika);
  • Joanna IGNARSKA– uczennica klasy I a (pod opieką ks. Wojciecha Sabika).

Dziękujemy wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę na Olimpiadzie Teologii Katolickiej. Serdecznie gratulujemy Jakubowi i życzymy uzyskania tytułu laureata na etapie ogólnopolskim.