XXVIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

Rusza XXVIII edycja Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała organizowanego przez I LO im. H. Sienkiewicza w Łańcucie, pod patronatem Podkarpackiego Kuratorium Oświaty, dla szkół ponadgimnazjalnych  województwa podkarpackiego. Etap powiatowy odbędzie się 9 listopada 2012 r. (piątek) o godz. 10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Krośnie.

Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o przeprowadzenie etapu szkolnego oraz przekazanie listy osób zakwalifikowanych do etapu powiatowego oraz nazwiska nauczyciela wytypowanego do pracy w Komisji Powiatowej Konkursu  do dnia 27 października 2012 r. faksem lub listownie na adres:

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

ul. P. Skargi 2

38-400 Krosno

Tel./fax. 13 43 204 50

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy w ubiegłym roku otrzymali przynajmniej  dobrą ocenę z matematyki, a ich liczba nie może przekraczać ilości oddziałów w szkole na danym poziomie.

Temat przewodni tegorocznego konkursu brzmi:  „Nietypowe równania, układy równań i nierówności z wartością bezwzględną”.

Szczegóły dostępne są w Regulaminie.

Regulamin XXVIII edycja Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Przewodnicząca Komisji Powiatowej