Trening pozytywnej energii dla Gertrudy

„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Drodzy uczniowie, absolwenci, nauczyciele, rodzice
oraz wszyscy  ludzie dobrego serca!

Cała społeczność „Kopernika” włącza się do akcji zainicjowanej przez panią prof. Izę Zatorską na rzecz naszej drogiej Koleżanki pani prof. Gertrudy Dynowskiej –Trybus.

Spotykamy się na stadionie MOSIR-u w Krośnie w dniu 27 grudnia 2018 roku o godz. 17.00 po to, aby w ten świąteczny czas przekazać Naszej Koleżance Gertrudzie – nauczycielce języka polskiego w I LO im. M. Kopernika w Krośnie moc pozytywnej energii w walce z ciężką chorobą. Jeśli znasz Gertrudę, chcesz pomóc – przyjdź i poćwicz z nami. To tylko krótka rozgrzewka przy muzyce oraz wspólny kilometrowy marsz przy pięknie oświetlonym stadionie. Mam nadzieję, że zimowa aura i my, zapewnimy niezapomnianą atmosferę wydarzenia i przekaz pozytywnej energii dla Naszej Kochanej Gertrudy.
Podczas tego wydarzenia każdy z nas będzie mógł pomóc dokładając swój grosik do “świątecznej skarpety”, która wypełniona po brzegi, ułatwi szybki powrót Gertrudy do zdrowia, na który wszyscy czekamy.
Zapraszamy więc na stadion wszystkich ludzi dobrego serca, którzy chcą  włączyć się do naszej akcji  (nauczycieli, uczniów, wychowanków, rodziców, znajomych) i  przesłać Gertrudzie pozytywną energię.