Piknik gimnazjalny „W tajemniczej dolinie”

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie  wzięli udział w kolejnym już pikniku gimnazjalnym. W drodze do Schroniska „Hajstra” w Hucie Polańskiej mieli okazję zobaczyć wodospady w miejscowości Ilawa.

Po przybyciu do schroniska, po krótkim odpoczynku wyruszyli  w dwugodzinną wędrówkę po obszarze Magurskiego Parku Narodowego, której zwieńczeniem było dotarcie do Przełęczy Mazgalica.

Po powrocie do schroniska gospodarze  ugościli  gimnazjalistów  kiełbaskami   z  grilla  i  zaoferowali  urocze  miejsce  do odpoczynku. Uczniowie  mogli wypoczywać nad brzegiem pobliskiego strumienia, a także korzystać z boiska do siatkówki i koszykówki. W związku z  konkursem fotograficznym ogłoszonym  przez  Samorząd Uczniowski robili również  zdjęcia  na  tle przyrody. Najładniejsze fotografie zostaną  nagrodzone.

Więcej zdjęć w galerii