Ogólnopolski Finał Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

10 marca odbył się w Krakowie ogólnopolski finał Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego, do którego zakwalifikowało się jedenastu uczniów naszej szkoły. Po całodniowych zmaganiach z problemami i zadaniami matematycznymi nasi matematycy uzyskali odpowiednio tytuły:
RAFAL KILAR (III b) tytuł   LAUREATA  I MIEJSCA W POLSCE, DOMINIK BYSIEWICZ (I b), MATEUSZ BIESIADOWSKI( III b), GRZEGORZ LEGĘZA (II b), KRZYSZTOF  SKOMIAŁ (III b), WOJCIECH KOSZTYŁA (III b) , ANNA NOSEK ( III b) –wszyscy tytuły LAUREATA
Ponadto PAWEŁ SAJDAK ( I b), ANNA KALISZ (III b) , ANNA ZAJĄC (III b) tytuły FINALISTY.
MATEUSZ WINIARSKI ( I b) został zakwalifikowany do finału, niestety ze względu na kolizję terminu z finałem Olimpiady Astronomicznej nie wziął w turnieju udziału. Wyżej wymienieni, to uczniowie prof. A. Bysiewicza oraz prof. Piotra Kuci.
WSZYSTKIM GRATULUJEMY WSPANIAŁEGO SUKCESU!!!