Nasza Gimnazjalistka -laureatką Olimpiady Przedsiębiorczości.

Po zawodach okręgowych w których reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie 4 miejsce na 100 wszystkich rywalizujących zespołów z całego kraju, przyszedł czas na finał, który miał miejsce 24 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nasze gimnazjum reprezentowała: Kinga Bukowczyk z klasy 3b
i Emilia Szwed z klasy 2a. Etap centralny składał się z 2 etapów. Najlepsi uczestnicy z części pisemnej przechodzili do drugiego etapu (część ustna).   Z ogromną przyjemnością chcieliśmy poinformować, że w końcowej rywalizacji Kinga Bukowczyk zajęła 19 miejsce i uzyskała tytuł laureata IV edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Opiekunem uczniów jest prof. Mateusz Suchodolski. Gratulujemy Kindze oraz profesorowi!