Jasełka na wesoło

W dniu 23 stycznia 2018 r. grupa uczniów z klasy II A i II B Gimnazjum Dwujęzycznego pod kierunkiem prof. Anny Trzemżalskiej  wystawiła w szkole dla wszystkich gimnazjalistów spektakl teatralny pt. „Jasełka na wesoło”
w ramach realizacji projektu edukacyjnego.

Dzień wcześniej – 22 stycznia, nasi młodzi aktorzy wystąpili przed dużo starszą publicznością w Domu Seniora przy ul. Żwirki i Wigury. Pomysł wystawienia spektaklu o charakterze dobroczynnym dla naszych Drogich Seniorów okazał się doskonały. Jasełka nie tylko dały wiele radości widzom, ale stały się okazją do nawiązania wspaniałego kontaktu między przedstawicielami dwóch, jakże różnych pokoleń, co dla obu stron było pięknym, pełnym wzruszeń doświadczeniem i okazja do ciepłych rozmów.
Nasi uczniowie zostali bardzo mile przyjęci, za co serdecznie dziękujemy Kierownictwu Ośrodka oraz wszystkim uczestnikom tego miłego zimowego spotkania. Zdjęcia ze spektaklu można obejrzeć w galerii.