Huczne Otrzęsiny klas pierwszych – X 2022

7 października odbyły się w naszej szkole otrzęsiny zorganizowane przez klasę 2d wraz z wychowawczynią prof. Małgorzatą Błońską-Pudło.

Pierwszoklasiści stanęli przed wieloma wyzwaniami, z czego część rywalizacji wymagała wcześniejszego zaangażowania.

Po części oficjalnej i małej, urodzinowej niespodziance przygotowanej przez organizatorów dla wychowawczyni, chętni uczniowie ze wszystkich klas wspólnie bawili się na dyskotece. Dziękujemy klasie 2d, prof. Małgorzacie Błońskiej-Pudło za przygotowanie i prowadzenie imprezy oraz Zuzannie Florczak z 2a za uwiecznienie tych niezapomnianych chwil na zdjęciach, które można obejrzeć w galerii. Zapraszamy do galerii.

Poniżej publikujemy dwa filmy z tej radosnej imprezy. Filmy są autorstwa ucznia kl. I c Kamila Dziury.