Dzień Języków Obcych – 2022 – jak zawsze radosny i niezwykły w naszej szkole

26 września nasza szkoła po raz kolejny zamieniła się w kolorowe wydarzenie jakim jest Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Dla wszystkich uczniów jest to okazja do zabawy językowej, poznania innych kultur i spędzenia czasu razem.
Po długim czasie pandemii i obostrzeń wreszcie mogliśmy pobawić się tak, jak kiedyś. Wyjątkowo lubimy ten dzień.

W tym roku chętni uczniowie brali udział w odgadywaniu zagadki kryminalnej w escape roomie, grali w gry językowe , śpiewali karaoke i rywalizowali fizycznie. Wszyscy mogli skorzystać z fotocorner i zrobić sobie śmieszną fotkę z naszymi gadżetami . Na korytarzach zrobiło się tłoczno i światowo z powodu stoisk ze smakołykami ze wszystkich stron świata.

Kolorowy korowód zabrał przebierańców na salę gimnastyczną , gdzie zatańczyliśmy belgijkę ( nie raz J ) i bawiliśmy się w rytm światowych hitów.

Dziękujemy klasie II A za ogrom pracy, pomysłów, kreatywność i uśmiech . Pieczę nad nimi sprawowały Pani prof. Ewa Czekańska i Pani prof. Hanna Lazarowicz. To był bardzo udany dzień!

To jak? Za rok o tej samej porze?

Zapraszamy do galerii , aby obejrzeć zdjęcia z imprezy, które zrobił Pan prof. Paweł Zygarowicz.