UWAGA! DZIEŃ OTWARTY “KOPERNIKA” – 14 KWIETNIA 2023 (TYLKO PIĄTEK), GODZ. 17.00

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Ósmoklasistów, zainteresowanych  kontynuowaniem  nauki
w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie
na   DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, który odbędzie się

14 kwietnia (piątek) 2023 r. o godz. 17.00 w budynku naszej szkoły.

Z uwagi na  zbyt małą liczbę Kandydatów chętnych do odwiedzenia nas we czwartek-13 IV, Dzień Otwarty odbędzie się tylko w piątek, 14 kwietnia 2023 o godz. 17.00.

Wszystkich  Kandydatów, którzy wybrali pierwotnie termin czwartkowy – zapraszamy na piątek -14 kwietnia, bez konieczności wypełniania ponownie formularza. (Nie trzeba też zgłaszać ewentualnej rezygnacji).
Za zmianę serdecznie przepraszamy.

W programie Dnia Otwartego będzie wiele ciekawych i inspirujących wydarzeń, spotkań i okazji do bezpośrednich kontaktów z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Będą też Amerykanie!

PRZYBĄDŹCIE KONIECZNIE! NAPRAWDĘ WARTO!

PROSIMY, WEŻCIE ZE SOBĄ  BUTELKĘ WODY!

Z uwagi na zaplanowany ciekawie program imprezy i w trosce o to, aby każdy Gość   aktywnie skorzystał z naszej oferty, prosimy o zapisywanie się w specjalnym formularzu odpowiednio na dzień  14 kwietnia (piątek).

Poniżej formularz:

Zapisy na Dzień Otwarty 14 kwietnia (piątek) o godz. 17.00

Zapraszamy również Rodziców Ósmoklasistów.

Prosimy bardzo o zgłoszenie telefoniczne ( 13 43 204 50) lub mailowe:  lo1krosno@lo1krosno.info.pl  w przypadku  rezygnacji z udziału w dniu 14 kwietnia.  Dziękujemy za wyrozumiałość. Wtedy być może ktoś inny będzie mógł skorzystać z oferty.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!