Relacja z Otrzęsin w Koperniku

5 X 2018 r.  w szeregi   Braci Kopernikańskiej  wstąpili nasi drodzy Pierwszoklasiści. Trzeba przyznać, że zrobili to odważnie i z fasonem. Z łatwością pokonywali niełatwe zadania i  konkurencje, przygotowane przez organizatorów- klasę II e, wykazując się pomysłowością, kreatywnością i spontanicznością.  Świetnie się przy tym bawili, a ich radość i energia udzieliły się wszystkim uczestnikom zabawy.

Konkurencje były bardzo ciekawe i  stały się okazją do integracji  uczniów w klasach pierwszych. Niejednokrotnie w zabawę włączyli się Wychowawcy.

Rywalizację wygrała w tym roku klasa I F ( matematyczno-geograficzna), ale wszystkie klasy wypadły w tym zabawnym współzawodnictwie wspaniale.

W dalszej części wszyscy świetnie bawili się na dyskotece.

Serdecznie dziękujemy organizatorom tegorocznych Otrzęsin – klasie II e wraz z wychowawcą prof. A. Korzec- Niemiec  oraz uczniom klas pierwszych, którzy włączyli się do wspólnej zabawy i tak wspaniale zaprezentowali się na forum szkoły. Cieszymy się że jesteście wśród nas!.

Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć  w galerii.