Kadra

PRACOWNICY I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KROŚNIE W ROKU SZKOLNYM 2020-2021

DYREKTOR :    Ryszard Józefczyk
WICEDYREKTOR: Ewa Jaklewicz

KADRA PEDAGOGICZNA

Język Polski

Zofia Bartecka-Prorok, Gertruda Dynowska-Trybus,  Ryszard Józefczyk, Agnieszka Lipińska, Anna Trzemżalska, Dorota Baczyńska

Język Angielski

Małgorzata Borek,  Ewa Czekańska, Urszula Jucha,   Erwina Kalistel-Pojnar,   Magdalena Kubal,  Hanna Lazarowicz, Małgorzata Plinkiewicz, Anna Steliga, Małgorzata Wyżkiewicz, Anna Worwa, Małgorzata Wojtyczek

Język Niemiecki

Monika Zając, Ewa Zygarowicz

Język Rosyjski

Agnieszka Pelczar

Język Francuski

Grażyna Żywiec

Język Hiszpański

Erwina Kalistel-Pojnar, Jolanta Luśnia

Język Włoski

Edyta Węgrzyn

Historia

Małgorzata Błońska-Pudło,  Barbara Latkiewicz, Marcin Pudło, Beata Wygonik-Wronka, Paweł Zygarowicz

Wiedza o Społeczeństwie

Barbara Latkiewicz, Marcin Pudło, Beata Wygonik-Wronka, Paweł Zygarowicz

Matematyka

Andrzej Bysiewicz, Małgorzata Fundakowska,  Agata Głowacka, Ewa Jaklewicz, Piotr Kucia,  Ilona Stankiewicz, Renata Trznadel,  Iwona Boczar

Fizyka i Astronomia

Grzegorz Depczyński, Barbara Lenert

Biologia

Krystyna Deptuch, Agnieszka Korzec, Agnieszka Kopiec

Chemia

Katarzyna Sitek-Guzik, Kamil Serafin, Katarzyna Deptuch

Geografia

Małgorzata Podyma, Monika Zając

Wiedza o Kulturze

Elżbieta Brynecka, Krzysztof  Trybus

Muzyka

Krzysztof  Trybus

Plastyka

Elżbieta Brynecka

Informatyka

Maciej Jagieło, Andrzej Ruszała

Technika

Andrzej Ruszała

Podstawy przedsiębiorczości

Marcin Pudło

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Agnieszka Pelczar, Małgorzata Błońska-Pudło

Wychowanie Fizyczne

Paulina Fałat-Kosiek,  Paweł Habrat,  Katarzyna  Kustroń,  Krzysztof  Nalborski,
Tomasz  Nowakowski, Wioletta Rajchel, Izabela Zatorska

Religia

Elżbieta Gurgacz, ks. Wojciech Sabik, Ks. Jacek Wójtowicz

Biblioteka szkolna

Małgorzata Czudec, Renata Wajda

Pedagog szkolny

Edyta Karwat

Psycholog szkolny

Joanna Mikuś

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Główna Księgowa –Krystyna Balicka

Specjalista ds. Administracji – Edyta Zając

Specjalista ds. Administracji – Magdalena Longawa

Specjalista ds. Kadr – Magdalena Klamut

Specjalista ds. Płac – Beata Słyś

Specjalista ds. Administracji – Piotr Krzanowski

Kierownik administracyjno-gospodarczy  – Anna Boczar

Konserwatorzy – Adam Kalisz, Marian Marczak

Obsługa sprzątająca – Leokadia Łuksa, Alina Munzberger, Aneta Stanisz, Aneta Ziembicka