Siłownia plenerowa na dziedzińcu I LO?- możliwa również dzięki Tobie. Zagłosuj na projekt obywatelski nr 21 dzielnicy Śródmieście.

O d 8 listopada do 2 grudnia 2019 r. każdy mieszkaniec Krosna ( nawet niepełnoletni) może oddać swój cenny głos na jeden projekt obywatelskidzielnicowy  i  na jeden projekt obywatelski – ogólnomiejski.

Zagłosować można elektronicznie. Wystarczy wejść na stronę :
www.krosno.budzet-obywatelski.org/glosowanie

W tym roku przedstawiciele Rady Rodziców  uczniów I LO  złożyli projekt  dzielnicowy nr 21 „Siłownia plenerowa- miejsce relaksu i aktywności ruchowej”. Siłownia mieściłaby się  na na wydzielonej powierzchni dziedzińca szkolnego I LO  przy ul. Staszica.

W wyżej wspomnianym miejscu zaplanowano zainstalowanie odpowiednio dobranych urządzeń do ćwiczeń ruchowych. Ich ilość i przeznaczenie mają pozwolić efektywnie korzystać wszystkim potencjalnym użytkownikom: od ograniczonych ruchowo po najbardziej sprawnych fizycznie, niezależnie od wieku czy stopnia przygotowania fizycznego.

Nie ukrywamy, że projekt ten jest bardzo atrakcyjny ze względu na obecność dużej liczby młodzieży szkolnej, która mogłaby z niego korzystać od 8.00 do  20.00. Siłownia jest oczywiście ogólnodostępna!.

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa Rodziców, mieszkających w Krośnie, ich rodziny, dzieci i znajomych , przyjaciół o oddanie głosu na ten projekt.  Projekt ma numer 21 i jest projektem dzielnicowym.

Dziękujemy za wsparcie tej  atrakcyjnej i pożytecznej inicjatywy  pomysłodawców.

KROKI:

1) Wchodzimy na stronę:  krosno.budzet-obywatelski.org/glosowanie

2) Głosujemy na projekt dzielnicowy nr 21 „Siłownia plenerowa- miejsce relaksu i aktywności ruchowej”.