Drużyna z “Kopernika” wywalczyła II miejsce w Międzywojewódzkich Zawodach Strzeleckich.

W dniach  19 – 20 listopada miała miejsce XV edycja Memoriału Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Wydarzenie odbyło się na sali GOSiR w Jedliczu. Zawody mają zasięg międzywojewódzki. W zawodach brało udział wiele szkół od podstawowych przez średnie do mundurowych. W memoriale naszą szkołę reprezentowali również nasi uczniowie.

Mikołaj Michalczyk (3e4), Michał Drozd (3e4) oraz Maciej Musik (2f) wystąpili w konkurencji drużynowej karabin pneumatyczny 30 strzałów, w której zajęli drugie miejsce. Jedyny zespół, który pokonał naszych strzelców to drużyna z Zespołu Szkół Mechanicznych w Krośnie. Warto dodać że członkowie tej drużyny są zawodnikami i strzelają na poziomie wyczynowym.

Gratulujemy naszym Uczniom wspaniałego sukcesu.   Dziękujemy Panu Prof. Pawłowi Habratowi za opiekę nad uczniami w czasie zawodów.