Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę – 1 X 2022

Egzamin maturalny to ważny moment życia. Dlatego w sobotę, 1 października 2022 r. część naszych uczniów z klas czwartych, wzięła udział w Pielgrzymce Maturzystów Archidiecezji Przemyskiej pod hasłem: „Maryjo, Tyś naszą nadzieją”. Zgromadziliśmy się  przy „ojczyźnianym ołtarzu”, aby – we wspólnocie koleżanek i kolegów, nauczycieli i katechetów, wychowawców i duszpasterzy – trwać na modlitwie wraz z Maryją, która uczy nas miłości i pomaga dokonywać właściwych wyborów życiowych.

W tym roku maturzyści naszego liceum, szkoły muzycznej i budowlanki, przy wsparciu młodszych kolegów i koleżanek z naszej szkoły, przygotowali oraz poprowadzili nabożeństwo drogi krzyżowej na wałach jasnogórskich dla młodych pielgrzymów z Archidiecezji przemyskiej.

Podczas uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ks. bp Krzysztof Chudzio, polecaliśmy w naszych modlitwach tegorocznych maturzystów jak również wszystkich Nauczycieli z Dyrekcją na czele.