Nabór uczniów do programu Erasmus Plus na lata 2024-2026

W latach 2024-2026 odbędzie się realizacja projektu „Say Cheese” w ramach programu Erasmus plus.

Celem projektu i jego efektem końcowym będzie praca nad szkolnym kontem na Instagramie gdzie zamieszczane będą treści związane z tematyka projektu i działalności szkół partnerskich. Projekt podzielony będzie na 4 etapy. Planowane są dwie wizyty partnerskie Portugalia, Włochy podczas których uczestnicy będą zdobywać wiedze z zakresu informatyki, fotografii, obróbki filmów, tworzenia prezentacji a także technicznej obsługi social mediów.

Uczestnicy spotkań partnerskich odpowiedzialni są za zorganizowanie pracy w trakcie całego   roku szkolnego i wykonanie zadań określonych w projekcie. .

Do współpracy potrzebujemy osób:

– zaznajomionych z obsługą Instagrama

– biegłych w technologii informatycznej

– posiadających umiejętności autoprezentacji

– kreatywnych, otwartych , komunikatywnych

– posługujących się  j. ang na poziomie średnio zaawansowanym.

Rekrutacja obejmuje uczniów klas I-II (w związku z założeniami dalszej współpracy z krajami partnerskimi).

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się do prof. Ewy Czekańskiej oraz prof. Magdaleny Kubal.