2016/2017 – Levi, Kylie, Meghan i Nolan

Wiosną 2017 roku przyjechali do naszej szkoły kolejni studenci z Iowa State University. Tym razem, aż cztery osoby chciały odbyć praktyki nauczycielskiej w naszej szkole, dwie studentki i dwóch studentów.

• Levi Wright – przyszły nauczyciel języka niemieckiego,
  • Meghan Colleen – studentka historii,
  • Nolan Shanks – student historii,
  • Kylie Sipma – przyszła nauczycielka języka angielskiego I technologii informacyjnej.

Meghan i Nolan prowadzili lekcje historii i wiedzy o społeczeństwie w liceum, natomiast Levi i Kylie uczyli naszych gimnazjalistów. Wszyscy studenci wnieśli mnóstwo pozytywnej energii do naszej szkoły, dzięki nim nasi uczniowie korzystali z zajęć z native speakerami jednocześnie realizując obowiązkowy materiał.  Levi Wright tak polubił Polskę, że postanowił znaleźć tu pracę – obecnie mieszka i pracuje w Krakowie.