2014/2015 – Carrie, Heather i Laura

Carrie Demmon, Heather Sweers i Laura Brown przyjechały do Krosna w marcu 2015 r. Carrie specjalizuje się w naukach przyrodniczych, matematyce, technologiach komputerowych i coachingu. Laura mieszka w stanie Minnesota. Jej specjalizacja to matematyka i technologie edukacyjne. Interesuje się muzyką, gra na pianinie, skrzypcach i oboju. Była członkiem orkiestry w szkole średniej i uczyła się tańca. Heather studiowała biologię na uniwersytecie Briar Cliff w Sioux City, Iowa, gdzie uczestniczyła w programie „Starszy brat, starsza siostra”, polegającym na indywidualnej opiece wolontariuszy nad dziećmi i młodzieżą z plemienia Siuksów. Na Uniwersytecie Stanowym Iowa studiuje nauczanie matematyki.

Studentki prowadziły lekcje z uczniami, organizowały z nimi wydarzenia, udzielały wywiadów oraz jeździły na wycieczki.