Życzenia dla Nauczycieli od Stowarzyszenia Absolwentów

Drodzy Nauczyciele i Pedagodzy Naszego Kopernika !

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Waszego Święta  w imieniu Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
życzę Wam satysfakcji i sukcesów z wykonywanej jakże pięknej misji, trwającej już ponad 122 lat, kształcenia i wychowania kolejnych pokoleń uczniów Naszego Liceum. Życzę również aby Wasza ciężka praca została doceniona i szanowana tak przez uczniów, ich rodziców jak i społeczeństwo oraz sprawiedliwie i godziwie  wynagrodzona .
Proszę przyjąć także życzenia zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń w życiu osobistym.

Artur Lipiński    Prezes Stowarzyszenia