Dzień Otwarty I LO – 27 marca 2020 r. – ODWOŁANY! CZYTAJ KOMUNIKAT.

Drodzy Kandydaci do Szkoły!

Ze smutkiem zawiadamiamy, że  ze względu na rosnące zagrożenie zarażenia koronawirusem, biorąc pod uwagę decyzje władz oświatowych  informujemy, że planowany na 27 III br. DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY  nie odbędzie się.  Serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie prosimy o śledzenie strony szkoły, gdzie będziemy umieszczać aktualne informacje  związane z ewentualną organizacją tej imprezy w innym , możliwym terminie.

Wszystkie istotne informacje o proponowanych kierunkach i terminach związanych z rekrutacją do szkoły są na bieżąco umieszczane w zakładce REKRUTACJA.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły!