Wspomagamy schronisko dla bezdomnych kotów.

Uwaga! Miłośnicy zwierząt!  Schronisko dla kotów potrzebuje Waszej pomocy.

Jak co roku w październiku na terenie szkoły odbywa się zbiórka darów dla krośnieńskiej „ Kociarni”. Jest to miejsce, gdzie przebywają bezdomne koty. W tej chwili, pod opieką wolontariuszy pracujących w tym miejscu, jest bardzo dużo małych kociąt. Dlatego zbieramy karmę dla maluchów, kocyki, środki czystości ( ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane dla niemowląt), kocie zabawki. Potrzebne są również transportery do przewozu kociaków. Na taki transporter można zrobić w klasie zrzutkę  i zakupić jako dar na zbiórkę (koszt 0d 30,00 – do 100,00 zł) lub skontaktować się z Panią Prof. Borek, która pomoże w zakupie po promocyjnej cenie.

Na terenie szkoły znajdują się oznakowane pudła, do których można składać przyniesione dary. Zbiórka będzie trwała do końca miesiąca.

Transportery przekazujemy do Pani Prof.M.Borek lub Pedagog Edyty Karwat.  Dziękujemy za wsparcie!.