Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Nowy rok szkolny rozpoczniemy nietypowo, bo w salach lekcyjnych na spotkaniach z Wychowawcami.

Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów I LO na  inaugurację nowego roku szkolnego , na godz. 9.00 do swoich sal lekcyjnych, gdzie czekać na Was  będą Wasi Wychowawcy.

Nie będzie oficjalnego rozpoczęcia na dużej sali gimnastycznej.  Kilka słów wygłosi do nas Pan Dyrektor za pośrednictwem szkolnego radiowęzła.

Wcześniej, dla chętnych uczniówo godz. 8.00 w Kościele Farnym w Krośnie odbędzie się Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego.

Poniżej  do pobrania nowy przydział sal lekcyjnych. Proszę o sprawdzenie Sali.

Przydział sal pod opiekę i wychowawców na 2020-21

UWAGA!  Każdy rocznik będzie wchodził do szkoły i wychodził z niej – innym wejściem:

Klasy pierwsze —  wejście boczne  od dziedzińca szkoły, przy sali 00A,
                                 od ul. Staszica, (szatnia na dole w rejonie  w/w wejścia do
                                 szkoły)

Klasy drugie  —  wejście główne od ul. Piotra Skargi  (  szatnia – tradycyjnie)

Klasy trzecie  —  wejście boczne od dziedzińca, obok dużej Sali gimnastycznej
                             (szafki dla klas III są na parterze, obok sal)

Dla naszego wspólnego dobra prosimy  Was, drodzy Uczniowie,  o zabranie ze sobą maseczek lub przyłbic i noszenie ich dotąd, dopóki nie będziecie w Sali lekcyjnej.
W Sali można maseczki zdjąć.