Pożegnanie klas trzecich liceum

Dnia 27 kwietnia 2018 r. uroczyście pożegnaliśmy naszych Drogich Trzecioklasistów.
Wielu z nich opuściło mury Alma Mater uzyskując świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem.
17 absolwentów zostało uhonorowanych najwyższym odznaczeniem szkolnym, jakim jest Medal Kopernikowski. Medal otrzymali zdobywcy tytułów laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych, artyści oraz uczniowie szczególnie twórczy, wnoszący duży wkład w życie szkoły. W tym roku medal otrzymali:
Konrad Pawlik III b, Magdalena Słyś  III a, Rafał Kilar III b, Michał Zygarowicz III d, Aleksandra Niziołek III a, Piotr Sawicki III a, Krzysztof Grądalski III d, Aleksandra Korzeń  III d, Piotr Owsiak III e, Krzysztof Skomiał  III b, Anna Tomoń III e, Jessica Bilska III e, Mateusz Biesiadowski IIIb, Mateusz Witowicz III d, Paweł Wołczański  III b,  Mateusz Misiewicz  III f oraz Monika Korzeniowska III g ( po finale Olimpiady Ekologicznej w czerwcu).

Wśród wyróżnionych byli również członkowie samorządu szkolnego, przedstawiciele pocztów sztandarowych, uczniowie ze stuprocentową frekwencją przez cały okres nauki w szkole, społecznicy, wolontariusze oraz aktorzy szkolnego teatru Marysia. Statuetkę Najwszechstronniejszego  Sportowca I LO otrzymały Kaja Rysz  III d oraz Anna Jurczak III e.

Piękną uroczystość uświetniły występy chóru szkolnego, solistów oraz grupy tanecznej licealistek .

Teraz przed naszymi licealistami  już tylko matura. Życzymy im powodzenia w realizacji życiowych planów.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.