Pola Nadziei 2014 – Poszukujemy Wolontariuszy

Zbliża się kolejna edycja Krośnieńskich Pól Nadziei . Akcją  wspieramy  Krośnieńskie Hospicjum. Już 13 kwietnia nasze miasto znów rozkwitnie wiosennymi żonkilami. Jak co roku nasza szkoła również weźmie udział w akcji pod warunkiem, że wykonamy odpowiednią ilość papierowych kwiatów.

Apel kieruję do wszystkich uczniów, którzy posiadają odrobinę  talentu i chcieliby pomóc w wykonywaniu żonkili z krepiny (specjalny rodzaj bibuły). Można pomóc zabierając  materiały do domu i przygotowując kwiaty samodzielnie lub zgłaszać  się w czwartek po 7 lekcji do pedagoga szkolnego gdzie można będzie przez godzinę popracować. Zachęcam do zaangażowania wszystkich uczniów, nie tylko członków Koła Wolontariatu. Wykonywanie papierowych żonkili jest nie tylko wspieraniem akcji, ale również świetną formą relaksu. Serdecznie zapraszam Was do spróbowania swoich sił w tej artystycznej działalności.

Edyta Karwat