Podziękowania dla naszych wolontariuszy.

Podziękowanie dla wolontariuszy za udział w kweście na rzecz Tow. im.  ŚW. Brata Alberta

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta przesłało na ręce Dyrektora Szkoły podziękowanie dla wolontariuszy, którzy kwestowali na krośnieńskim Cmentarzu Komunalnym w dniu 1 listopada 2016r. Uczniowie naszej szkoły zebrali ponad 3.000 zł, co stanowi  blisko 13% ogólnej kwoty prowadzonej w tym dniu zbiórki . Podziękowania kierujemy do następujących uczniów : Wiktoria Cichoń,  Kasia Kołodziej , Rafał Stryczniewicz, Jakub Wojnar, Aleksandra Mazurkiewicz, Karolina Wdowiarz, Jagoda Gromek , Agnieszka Słyś, Zajdel Monika , Julia Rutkowska,  Kinga Budzyńska , Jakub Penar,  Ela Szopa,  Aleksandra Jucha, Klaudia Wielosik, Adrian Wilk, Oliwia Golonka,  Kaja  Puchalska,  Michał Kubit, Karolina Lenik, Justyna Turczak,  Weronika Topolska,  Karolina Wójcik, Klaudia Krukar, Mateusz Misiewicz.