POCZUJ SMAK WIEDZY Z KUBKIEM OD „CUPERNIKA”

Uwaga! Uczniowie Kopernika – Ciekawa inicjatywa!

Od początku trwającego roku szkolnego uczniowie klas trzecich liceum czteroletniego mają okazję uczestniczyć w zajęciach rozwijających kreatywność między innymi w zakresie ekonomii. Pod opieką profesora Marcina Pudło grupa 16 uczniów na spotkaniach dotyczących „ekonomii w praktyce” opracowała nietypowy projekt. W ramach tego przedsięwzięcia powstało mini-przedsiębiorstwo o nazwie „Cupernik”.

Jak sama nazwa wskazuje uczniowie przygotowali kubki związane z naszą szkołą oraz jej patronem.

Poniżej przedstawiona jest wizualizacja kubka, do którego nabycia zachęcamy. Może to być wspaniała pamiątka nawet po skończeniu szkoły, jak i niezwykle użyteczny przedmiot, z którego można czerpać nieograniczone pokłady mocy 😉 Cena jednej sztuki to 15 złotych, a zamówienia będzie można składać u przewodniczących klas.

Serdecznie zachęcamy!
                                                                                 Firma Cupernik