Ostatnie spotkanie w Krośnie

Dnia 1.06.2014 pojechaliśmy do Krakowa, by odebrać naszych przyjaciół z Comeniusa. Każda grupa przyjeżdżała w innym czasie, dlatego też dzień pierwszy poświęciliśmy na organizację.

Następnego dnia wybraliśmy się na zwiedzanie Krakowa. Mimo niesprzyjającej pogody, wycieczka się udała i wszyscy byli zadowoleni, zwłaszcza z odwiedzin Galerii Krakowskiej ;) W godzinach popołudniowych wyjechaliśmy do Krosna.

Kolejne dni spędziliśmy na pracach w grupach. W międzyczasie organizowane były różne spotkania i atrakcje, by urozmaicić naszym gościom pobyt, np. spotkanie i nauka języka migowego z niesłyszącymi Polakami czy dzień sportu na MOSiR, poprowadzony przez naszych niezwykłych nauczycieli WF-u.

W czwartek odbył się uroczysty finał, na którym przedstawiliśmy rezultaty prac wykonywanych przez cały tydzień, a śpiew szkolnego chóru oraz kilka słów od pana dyrektora pożegnały naszych comeniusowych gości.

W dniu kolejnym odbyło się zwiedzanie Krosna oraz warsztaty w Centrum Dziedzictwa Szkła. Wieczorem wszyscy udaliśmy się do Odrzykonia na zamek Kamieniec, gdzie odbyło się ognisko i pokaz ogniowy.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA W KROŚNIE

KONKURS NA LOGO

 

ZWYCIĘSKIE LOGO W KONKURSIE