Lekcja samorządowa

17-go kwietnia odbyła się w naszej szkole trzecia już z kolei lekcja samorządowa przygotowana przez uczniów naszego Gimnazjum. Tematem lekcji był  ”Mój pomysł na Krosno”. Uczniowie przygotowali szereg różnych pomysłów, które zostały przedstawione innym uczniom a także dyrekcji i władzom miasta Krosna. Młodzież przedstawiła między innymi pomysły dotyczące organizacji różnych wydarzeń kulturalnych, a także wyniki ankiet i wywiadów wśród mieszkańców Krosna.

Oto najciekawsze pomysły:

• Kino na świeżym powietrzu
  • Wielka orkiestra Krosna
  • Szybkie randki
  • Przebudowa dworca PKS
  • Kiermasze

Na koniec lekcji nie zabrakło dobrego humoru. Młodzież przedstawiła krótki skecz zatytułowany „ Y factor ”.

Uczniowie biorący udział w lekcji: Oliwia Żywiec, Julia Jakieła, Klaudia Sztaba, Jakub Łyczko, Jakub Sznajder,  Piotr Kandefer. Pomagali im uczniowie klas III A i III B.

Nauczyciel przygotowujący młodzież: Ewa Czekańska.