Uwaga! Konkurs z Okazji Święta 3-go Maja

Koleżanki i Koledzy!

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz  230-tej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, klasa 2d3 ogłasza konkurs fotograficzny pt. “Impresje biało-czerwone”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszego Liceum. Prace podpisane imieniem, nazwiskiem i ze wskazaniem klasy należy nadesłać na adres mailowy konkurs.foto.3maj@op.pl w terminie do 12.05.2021r. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie dwie, samodzielnie wykonanie fotografie. Zdjęcia oceniać będzie komisja konkursowa, w której skład wchodzą: Pani Wicedyrektor Ewa Jaklewicz (przewodnicząca) oraz przedstawiciele klasy 2d3 wraz z wychowawczynią prof. Barbarą Latkiewicz. Dodatkowo zdjęcia należy umieścić na Facebooku w komentarzach pod postem. Głosowanie (lajki) na facebooku – do 13 maja 2021.   Ogłoszenie listy nagrodzonych nastąpi 14.05.2021 r.  na szkolnym fb oraz na stronie szkoły.

Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone “X” z historii lub his-u do wykorzystania przez rok. Przyznana zostanie również nagroda publiczności (książka), którą otrzyma autor zdjęcia z największą liczbą polubień na Facebooku. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, aby pomimo ograniczeń epidemicznych radośnie przeżyć ten uroczysty czas. Czekamy na Wasze prace!

Klasa 2d3