Zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych

Z radością przyjmujemy informacje o zakwalifikowaniu naszych gimnazjalistów do kolejnego etapu konkursów kuratoryjnych  z następujących przedmiotów:  matematyki, fizyki , biologii, geografii , historii oraz języka hiszpańskiego.   Czekamy jeszcze na wyniki z pozostałych przedmiotów i będziemy  sukcesywnie kompletować listę zakwalifikowanych do etapu rejonowego.
Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym uczniom oraz ich opiekunom dydaktycznym i życzymy im powodzenia w dalszej rywalizacji.
Dziękujemy również wszystkim uczniom, którym zabrakło szczęścia, ale wierzymy, że czas poświęcony na naukę  zaowocuje  w przyszłości.

Poniżej  udostępniamy listę dotychczas zakwalifikowanych uczniów wraz z opiekunami. Listę będziemy na bieżąco uzupełniać.

Uczestnicy etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych na dzień 2 XI 2017 r.