Wyniki MATUR maj 2018 – “Kopernik” trzyma się mocno!

3 lipca 2018 r. Centralna Komisja Egzaminacyjna podała  wstępne wyniki egzaminu maturalnego w sesji majowej 2018 r.  Z wielką satysfakcją informujemy, że “Kopernik” tradycyjnie już osiągnął w tym roku bardzo wysokie wyniki. W porównaniu ze średnią wyników w Polsce oraz w województwie podkarpackim  przewyższył je o blisko 20  punktów procentowych, a z niektórych przedmiotów na poziomie rozszerzonym jak. np. historia i WOS nawet o 30 i więcej.  To zasługa wytrwałej pracy zarówno naszych uczniów jak i nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom  pięknych wyników i życzymy im powodzenia w rekrutacji na wymarzone kierunki studiów.

Poniżej  zamieszczamy  ogólne wyniki egzaminu maturalnego w I LO w porównaniu z Polską i  województwem podkarpackim.  Dalej,  przedstawiamy porównanie wyników I LO z innymi szkołami Krosna i okolic.

Wyniki matur 2018

Porównanie wyników matur 2018 w I LO ze szkołami Krosna i okolic