Spotkania integracyjne uczniów klas pierwszych – 29 i 30 sierpnia 2022

Drodzy Pierwszoklasiści i Pierwszoklasistki!

Zapraszamy każdego z Was  do naszej szkoły na spotkanie integracyjne  z  wychowawcą oraz klasą, które odbędzie się:

Dla uczniów klasy I a ( dwujęzycznej)  —   29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 8.00 w sali  008 ( parter)
Dla uczniów klasy I b ( mat-fiz)  — 29 sierpnia ( poniedziałek) o godz. 9.00 w sali  202 ( II piętro)
Dla uczniów klasy I c ( politechnicznej) —  29 sierpnia ( poniedziałek) o godz. 9.30     w sali 201    (II piętro)

Dla uczniów klasy  I d ( promed1) —  30 sierpnia (wtorek) o godz. 8.00  w sali  207  ( II piętro)
Dla uczniów klasy I e ( promed2)  —  30 sierpnia ( wtorek) o godz. 9.00 w sali 208  ( II piętro)
Dla uczniów klasy I f  ( techn.-ekonomicznej)  — 30 sierpnia (wtorek)  o godz. 9.30 w sali 007 ( parter)
Dla uczniów klasy I g (promed3)   —  30 sierpnia ( wtorek) o godz. 10.30  w sali  120  ( I piętro, obok dużej sali gimnastycznej)

Listy przyjętych do poszczególnych klas I d, I e i  I g – są dostępne w budynku szkoły na parterze, naprzeciw sali 006

lub pod telefonem 13 43 204 50.

Na spotkaniu dowiecie się wszystkiego co najważniejsze, aby dobrze i spokojnie rozpocząć nowy rok szkolny, a także poznacie swojego  wychowawcę oraz innych kolegów i koleżanki z klasy.

W programie spotkania proponujemy:

• Zajęcia z Wychowawcą, a w ich trakcie – zabawy integrujące zespół klasowy
  • Zwiedzanie szkoły
  • Spotkanie z pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Spotkanie potrwa około 2,5 godziny.  Prosimy o przyniesienie drugiego śniadania i czegoś do picia oraz notesu i przyborów do pisania. Przydałby się też telefon.  Uśmiech mile widziany!

PRZYJDŹCIE KONIECZNIE!  NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!.