Składanie wniosków do klasy dwujęzycznej od 15 do 22 czerwca 2020 r. do godz. 15.00

Uwaga Kandydaci do klasy dwujęzycznej  językowo-humanistycznej!

Jeżeli chcecie w przyszłości uczęszczać do klasy I A dwujęzycznej, pamiętajcie o złożeniu wniosku o przyjęcie do szkoły   w terminie od 15 czerwca do 22 czerwca do godz. 15.00 . Wniosek będzie można złożyć w szkole za pośrednictwem poczty elektronicznej, ale o  szczegółach poinformujemy Was nieco później.

Termin ten obowiązuje również tych Kandydatów, którzy wybiorą klasę dwujęzyczną na dalszej preferencji.

Za kilka dni poinformujemy Was również o terminach  sprawdzianu kompetencji językowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły i szczegółami dotyczącymi wszystkich proponowanych kierunków oraz próbnych testów kompetencji językowych do klasy dwujęzycznej  na stronie naszej szkoły w zakładce REKRUTACJA/Dokumenty.