Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się  3 września 2018 r.

Rozpoczynamy udziałem we Mszy Św. w Kościele Farnym w Krośnie o godz. 8.00
a następnie
o godz. 9.00  spotykamy się w sali gimnastycznej  naszej szkoły (wejście od podwórza).  W dalszej części uczniowie udadzą się na spotkania
z wychowawcami do swoich sal.
Przydział sal dla klas na rok szkolny 2018/2019 :Przydział sal pod opiękę na rok szk. 2018-2019

Bezpośrednio po uroczystości na sali  planujemy jak co roku wspólne zdjęcia klas pierwszych z wychowawcami.

Plan lekcji będzie dostępny na parterze obok sali 005 oraz na stronie szkoły w zakładce: plan lekcji. W poniedziałek wszystkie klasy (w tym pierwsze) dostaną plany lekcji od swoich wychowawców.
Informacja dla klas pierwszych :
Od tej pory wszystkie informacje związane z organizacją bieżącego dnia będą dostępne na stronie szkoły w zakładce ZASTĘPSTWA.  W razie jakichkolwiek problemów zgłaszajcie się do swoich wychowawców lub do pokoju wicedyrektora p. 114 lub do pokoju 109 (do p. Edyty Zając). W tych miejscach zawsze uzyskacie pomoc.

Prosimy Państwa Profesorów o nieparkowanie samochodów 3 września na dziedzińcu szkolnym.

Dziękuję.