WSZECHŚWIAT PEŁEN MUZYKI

Uniwersum to hasło przewodnie wydarzeń trzeciej edycji Young Arts Festival, który odbędzie się między 1 a 8 lipca w Krośnie. Wszechświat jest muzyką i jest na wyciągnięcie ręki.

W tym roku organizatorzy zabiorą słuchaczy w niesamowitą podróż po muzycznym Uniwersum. Przewodnikami będą światowej sławy artyści m.in: Krzysztof Lenczowski, Nikola Kołodziejczyk i Kwartet Śląski a także wybitne osobistości kameralistyki. Muzyka zabrzmi ponownie w wyjątkowych i zaskakujących lokalizacjach Krosna – perły Podkarpacia, kończąc muzyczną podróż prawdziwym orkiestrowym fajerwerkiem, który dzięki najnowocześniejszym wizualizacjom na długo pozostanie w pamięci festiwalowej publiczności.

5 lipca o godzinie 20:00 na dziedzińcu naszej szkoły odbędzie się koncert kameralny MISTRZ I JEGO UCZEŃ w wykonaniu pedagogów i kursantów Young Arts Masterclass.

Zapraszamy serdecznie uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich melomanów na to wyjątkowe wydarzenie!

Zarezerwujcie czas na czwartkowy wieczór!

Wejściówki (darmowe!!!) na koncerty w ramach Festiwalu Young Arts będą dostępne od
23 CZERWCA (SOBOTA) w:

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
ul. Kolejowa 1
38-400 Krosno
Kasa biletowa jest czynna: poniedziałek – piątek w godz. 10:00-13:00 i 14:30-17:30, sobota 10:00-14:00

na portalu evenea.pl (również od 23 czerwca br.).

Ilość biletów jest ograniczona (uzależniona od możliwości przestrzeni koncertowej czy kwestii organizacyjnych).

Zachęcamy do śledzenia Festiwalu na Facebook’u: https://www.facebook.com/fundacjayoungarts/

Tam dodatkowe informacje na temat biletów oraz wydarzeń!

Szczegółowy program wydarzenia: