Nasi licealiści na Mistrzostwach Polski Debat w języku angielskim

W ostatni weekend marca grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Polski Debat w języku angielskim. Jako jedyna szkoła z Podkarpacia mieliśmy szansę na sprawdzenie swoich umiejętności publicznego przemawiania na najbardziej prestiżowych zawodach tego typu w Polsce. Mistrzostwa zorganizowane przez największą w naszym kraju organizację rozwijającą debaty i uczącą umiejętności przemawiania publicznego Polska Debatuje, przyciągnęły drużyny z 24 najlepszych szkół z całej Polski. Nie mogło zabraknąć i nas:)  Pomimo tego iż nie udało się drużynie stanąć na podium, wygrana kilku rund debat, przebywanie wśród uczniów z najlepszych liceów w Polsce, liczne pozytywne opinie międzynarodowego jury, wzmocniły w naszych uczniach poczucie iż warto walczyć i podejmować trudne wyzwania.

Drużyna w składzie: Jagoda Garncarczyk, Łucja Szopa, Natalia Śliwińska, Julia Buczek, Viktoria Więcek, Błażej Dziadzio,Rafał Bukowski, David Bednarczyk, Maksymilian Florek, Jakub Dydak pod opieką Pani Małgorzaty Wyżkiewicz.  Więcej zdjęć w galerii.