KONKURS MASTER OF ENGLISH CULTURE

Dnia 14.06 odbył się w naszym gimnazjum szkolny konkurs MASTER OF ENGLISH CULTURE 2016. To już siódma edycja tego konkursu, który w tym roku skierowany był do uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego. Konkurs dotyczy kultury i realiów krajów anglojęzycznych, w tym roku uczniowie rozwiązywali zadania o Wielkiej Brytanii i Australii.

Konkurs wyłonił Mistrza Kultury Anglojęzycznej , w tym roku została nim Katarzyna Klara z klasy IIIB. Miejsca drugie ex aequo  zajęli Kinga Budzyńska z klasy IIB i Filip Misiak z klasy IB, miejsca trzecie przyznano  ex aequo Kai Łajdanowicz i Joannie Klarze z klasy IIIB. Wręczenie dyplomów o nagród nastąpi w dniu  uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Fundatorami atrakcyjnych nagród są wydawnictwa : Oxford University Press, Macmillan, Pearson. Fundatorom dziękujemy za nagrody i wsparcie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do udziału w konkursie Master of English Culture 2017 🙂

MASTER OF ENGLISH CULTURE 2016