Uwaga Kandydaci do szkoły! Znamy już ostateczne terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Drodzy Kandydaci, Szanowni Rodzice.

Poniżej publikujemy ostateczne terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

UWAGA!

Kandydatom do klasy dwujęzycznej zwracamy uwagę na krótki termin składania wniosków do tej klasy: od 15 czerwca do 22 czerwca 2020 r. do godz. 15.00.

(W tym terminie muszą złożyć wniosek o przyjęcie do szkoły również i Ci Kandydaci, którzy wybierają klasę dwujęzyczną na dalszej preferencji).

Kandydaci do klas ogólnodostępnych ( nie dwujęzycznych) składają wnioski o przyjęcie do szkoły w terminie od 15 czerwca do 10 lipca 2020 r.

Wnioski do szkoły wraz z załącznikami będzie można składać w szkole pierwszego wyboru pocztą elektroniczną , ale szczegóły techniczne będą podane wkrótce.

Informacje dotyczące zasad rekrutacji oraz wniosek o przyjęcie do szkoły  będą dostępne na stronie:http://www.nabor.pcss.pl/krosno/szkolaponadpodstawowa/  w zakładce “DOKUMENTY”.

Ponadto informacje o zasadach naboru do klas pierwszych   są dostępne na stronie naszej szkoły w zakładce REKRUTACJA / DOKUMENTY.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze szkołą.  Telefonicznie: 13 43 204 50   lub mailowo: lo1krosno@lo1krosno.info.pl. Odpowiemy na wszelkie Państwa wątpliwości.