Uwaga Drodzy Kandydaci i ich Rodzice ! Od 31 lipca do 4 sierpnia br. uzupełniamy wniosek o zaświadczenie OKE.

SZYBKI DOSTĘP:  HARMONOGRAM SZKOLNY rekrutacji na rok szkolny 2020-2021

Drodzy Kandydaci, Szanowni Rodzice.

Od 31 lipca do 4 sierpnia 2020 r. w godz. 9.00 – 15.00
uzupełniamy wniosek

o zaświadczenie OKE o wynikach egzaminu po 8-mej klasie.

(dołączamy skan zaświadczenia OKE do wniosku złożonego elektronicznie lub donosimy do szkoły oryginał lub kopię zaświadczenia)

Ponadto:

SPRAWDZIAN KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH – II termin
( TYLKO DLA KANDYDATÓW DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ NA KTÓREJKOLWIEK PREFERENCJI)

27 LIPCA 2020,    GODZ. 12.00, sala 005   —  II TERMIN (DODATKOWY) (dla Kandydatów, którzy nie mogli uczestniczyć w I terminie z przyczyń od nich niezależnych).

UWAGA!

W dniach od 31 lipca do 4 sierpnia br.  jest możliwa zmiana przez kandydata wniosku o przyjęcie do szkoły, w tym zamiana szkół do których kandyduje.

HARMONOGRAM SZKOLNY rekrutacji na rok szkolny 2020-2021

DODATKOWE INFORMACJE

Szczegółowe informacje o zasadach naboru do klas pierwszych znajdują się  na stronie https://nabor.pcss.pl/krosno/szkolaponadpodstawowa/dokumenty, oraz są dostępne na stronie naszej szkoły w zakładce REKRUTACJA / DOKUMENTY. Tam też są próbne testy kompetencji językowych.

Poniżej prezentujemy  Ulotkę skrót zawierającą rozkład godzin tygodniowo z przedmiotów kierunkowych dla klas liceum 4-letniego.

Ulotka 2020skrót rozkład godzin w klasach pierwszych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze szkołą.  Telefonicznie: 13 43 204 50   lub mailowo: lo1krosno@lo1krosno.info.pl. Odpowiemy na wszelkie Państwa wątpliwości.