Inauguracja nowego roku szkolnego

Rok szkolny 2014/2015 rozpoczął się 1 września o godz. 8.00 mszą św. w Bazylice Farnej, celebrowaną przez ks. dra Wojciecha Sabika. O godz. 9.00 w uroczystości na dziedzińcu szkolnym wzięli udział uczniowie Gimnazjum Dwujęzycznego i Liceum Ogólnokształcącego, tegoroczni absolwenci i oczywiście kadra pedagogiczna Zespołu Szkół. Swą obecnością zaszczyciła nas Pani Grażyna Gregorczyk, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krosna.

Gratulacje otrzymali dwaj tegoroczni absolwenci liceum: Maciej Głowacki – zdobywca srebrnego medalu na Międzynarodowej Olimpiadzie Astronomii i Astrofizyki w Rumunii oraz Andrzej Pisarek, który otrzymał wyróżnienie na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej w Kazachstanie. Opiekunem obydwu był prof. Grzegorz Depczyński.

W czasie uroczystości wystąpił chór szkolny, kierowany przez prof. Krzysztofa Trybusa oraz solista, Michał Stryczniewicz z klasy I a, któremu na gitarze akompaniował  Wiktor Lorens, uczeń klasy II c.

Przed spotkaniem z wychowawcami klasy pierwsze zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.