GIMNAZJUM DWUJĘZYCZNE – SZKOŁA PRZYJAZNA UTALENTOWANYM UCZNIOM

Tytuł „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” 2016
dla Gimnazjum Dwujęzycznego w Krośnie

Trzeci raz z rzędu w 4-letniej historii szkoły, z okazji zakończenia tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych p. wojewoda podkarpacki   Ewa Leniart  oraz p. kurator podkarpacki  Małgorzata Rauch wręczyły Dyrektorom  10-ciu najlepszych  gimnazjów w województwie certyfikaty „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”.
Gimnazjum Dwujęzyczne znalazło się na II miejscu w wojewódzkim rankingu szkół  uzyskując 33 tytuły laureata.

Tegoroczni wielokrotni laureaci to:
Hubert Gałaszkiewicz, Marcin Hawryluk, Bartosz Justkowski, Katarzyna Klara, Monika Rajs, Dominik Bysiewicz, Mateusz Winiarski  i Miłosz Rachwał .

Opiekunami dydaktycznymi uczniów są:
Andrzej Bysiewicz, Małgorzata Błońska-Pudło, Grzegorz Depczyński, Maciej Jagieło, Ewa Jaklewicz, Agnieszka Korzec- Niemiec oraz Katarzyna Sitek-Guzik.

Przedstawiamy kilka zdjęć z  rzeszowskiej gali: