Życzenia od Samorządu Szkolnego dla całej społeczności kopernikańskiej

Z  okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Samorząd Szkolny chciałby życzyć wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły szczęśliwego czasu spędzonego w gronie najbliższych.

Życzymy wszystkim, aby w tym trudnym czasie znaleźć powody do radości oraz celebracji i choć na kilka dni oderwać się od szarej zdalnej rzeczywistości w stronę świątecznej magii.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nowy rok 2021 będziemy mogli spędzać wspólnie w szkolnym gronie i pozwoli on naszej kopernikańskiej wspólnocie się rozwijać.

Życzymy wszystkim zasłużonego odpoczynku, a także zdrowia w czasie zbliżających się ferii zimowych.

Mamy nadzieję, że ten czas będzie dla wszystkich udany oraz pełen radości i już niedługo będzie dane

wszystkim nam ponownie spotkać się w murach szkoły.

Samorząd Szkolny I LO