Zespół “Powtarzaj z Kopernikiem” dziękuje Ósmoklasistom

Drodzy Ósmoklasiści  oraz Kandydaci do I LO

Za Wami już egzaminy zewnętrzne. Wiemy, że były one dla Was nie lada wyzwaniem w tym trudnym czasie zdalnej edukacji. Wyrażamy nadzieję, że przygotowane przez naszych Nauczycieli  testy w ramach akcji „Powtarzaj z Kopernikiem”
były dla Was pomocne i właściwie wskazywały obszary nad którymi jeszcze powinniście popracować,
aby lepiej przygotować się do egzaminów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Ósmoklasistom, którzy skorzystali z naszej oferty , odwiedzali naszą stronę internetową, towarzysząc nam od lutego do maja.

Cieszymy się bardzo, ze zaproponowana przez naszą Szkołę forma wsparcia cieszyła się dużym zainteresowaniem z Waszej strony. W ciągu tych kilku miesięcy na  zakładce „Powtarzaj z Kopernikiem” było aż 3568 odwiedzin.

Życzymy Wam bardzo dobrych wyników z egzaminów, pięknych świadectw ukończenia szkoły podstawowej oraz dokonania dobrych, przemyślanych i satysfakcjonujących Was wyborów dalszej drogi edukacyjnej.

Dyrekcja i Nauczyciele I LO im. M. Kopernika w Krośnie