Zastępstwa

Poniżej  znajdują się harmonogramy rekolekcji dla uczniów i nauczycieli oraz harmonogram egzaminów gimnazjalnych IV 2019:

Harmonogram szkolny egzaminu gimnazjalnego IV 2019

Harmonogram rekolekcji 2019 dla uczniów LO i GD

rekolekcje – plan lekcji dla klas III LO

rekolekcje – plan lekcji dla klas III GD

Harmonogram rekolekcji 2019 dla nauczycieli

Regulamin Konkursu Plastycznego I LO Krosno (13 III 2019)

Informacja dla uczniów!
Rada Rodziców w I LO  podjęła decyzję o dokonaniu małego remontu barku szkolnego i podniesienia estetyki  tego ulubionego przez wszystkich członków społeczności szkolnej miejsca. Dlatego w okresie rekolekcji i późniejszym będą przeprowadzane prace remontowe. Będą pewne utrudnienia, ale barek będzie czynny.

Ponadto Rada Rodziców ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów liceum i gimnazjum. Temat konkursu

“PEJZAŻ I ARCHITEKTURA KROSNA I OKOLIC”.

Najładniejsze prace zawisną w barku szkolnym. Szczegóły w regulaminie (powyżej do pobrania).
Zapraszamy wszystkich utalentowanych uczniów do udziału w konkursie. Może Twoje dzieło będą mogły podziwiać następne roczniki “Kopernika”?  Warto spróbować.

22 III 2019 (piątek)

1) Konkurs Matematyczno-techniczny w PWSZ  ( ul Wyspiańskiego 20, Turaszówka)

Uczestnicy: Kornelia Rozpara, Monika Szuba, Dawid Szul, Aleksander Lenart, Kamil Miśkowiec, Kacper Kafara, Albert Ściseł, Benjamin Wyskiel, Katarzyna Hanus, Olaf Zdziebko.

Spotkanie z opiekunem prof. P. Habratem na przystanku MKS na Rondzie obok liceum
o godz. 9.20.
Odjazd MKS-u „A”  o godz. 9.36 ( prosto pod uczelnię). Proszę zabrać ze sobą legitymacje szkolne oraz pieniądze na bilety autobusowe.

2) Tego dnia w rekolekcjach uczestniczą wszystkie klasy Liceum i Gimnazjum.

Młodzież Liceum i Gimnazjum spotyka się o godz. 8.00  bezpośrednio pod halą MOSiR i wchodzi specjalnym wejściem przeznaczonym dla uczniów I LO i GD  w Krośnie.

Klasy III  Gimnazjum spotykają się z wyznaczonymi nauczycielami o godz. 8.00 pod halą i po sprawdzeniu obecności wchodzą do hali.
Kl. G III A  –prof. E. Gurgacz,  G III B —  prof. K. Kudroń, G III C  — Ks. W. Sabik.

Nauczyciele wydelegowani do hali:  prof. E. Gurgacz, prof. K. Kudroń, Ks. W. Sabik,
prof. T. Nowakowski, prof. K. Nalborski, prof. R. Wajda, prof. M. Czudec.

Uwaga! Po rekolekcjach uczniowie Gimnazjum samodzielnie udają się do domu!

Zakończenie rekolekcji  na hali o godz. 12.00.

W tym dniu  przewidujemy:

godz. 9.00 —  Posiedzenie Rady Pedagogicznej

Po konferencji, około godz. 12.00  w Sali 207 odbędzie się szkolenie wszystkich nauczycieli, powołanych do przeprowadzenia egzaminu gimnazjalnego w kwietniu 2019 r.